Jak zachowac wspomnienia z dziecinstwa

Jak zachowac wspomnienia z dziecinstwa

Jednym z największych problemów, byłem świadkiem w moich 14 lat fizykoterapii z pacjentów zdrowia domu jest osoba, która nie może dać ich nowy endoprotezoplastyka trochę czasu, aby wyleczyć się. Jak każdy inny mięsień w organizmie, kolana i otaczających tkanek miękkich potrzebują czasu, aby odpocząć i zregenerować.

Nie mam głęboko przekonany, że trzeba pracować kolana lub stawu biodrowego dla tej sprawy przez siedem dni w tygodniu. Stała dwa dziennie program ćwiczeń wraz z chodzeniem sześć dni będzie więcej niż wystarczająca w mojej ocenie. Mam promowane tego od lat i ze znakomitymi wynikami. Wiele osób zablokowany, co usłyszeli i co powiedziano im przez ich lekarza lub innego rehabilitacji zawodowej i wziąć to wszystko jak ewangelię. Jak już stwierdzono w Physical Therapy zawodu, jeśli chodzi o ćwiczenia, chociaż istnieje wiele dobrych protokoły tam do naśladowania, nikt nie ma srebrną kulę, jeśli chodzi o najlepszy wynik. Są chwile, kiedy trzeba być niekonwencjonalne.

Głęboko wierzę, że trzeba jako pacjent dowiedzieć się, jak wykorzystać swoje zasoby organów i słuchać bardzo uważnie. Pozwoli Ci wiedzieć, czy jesteś gotowy do ćwiczeń czy reszta może być w porządku. Jeśli występują przewlekłe ból i stan zapalny w obrębie stawu kolanowego lub biodrowego, wziąć dzień wolny. Znajdziesz tu informacje, wykonując tę ??trzeba będzie zrobić najlepszą rzeczą jaką mógł zrobić opierając część ciała.

Jak zachowac wspomnienia z dziecinstwa

Następnie rozpoczyna się następnego dnia odpoczął i odnowiona, gotowy do podjęcia ćwiczeń, a okaże się, że Twój postęp będzie rozwijać się znacznie szybciej przy odrobinie odpoczynku i relaksu traktowane w procesie rehabilitacji.

Richard Haynes PTA / CPT Punta Gorda, Floryda. http://www.richardhaynes.com http://www.rhaynes.blogspot.com

Richard Haynes jest fizjoterapeuta Assistant i Personal Trainer dla osób starszych, który praktykuje w Punta Gorda na Florydzie. Właściciel Razem Wspólnego Centrum LLC Richard instruuje pacjentów i klientów na temat ćwiczeń i żywienia i jak żyć zdrowiej i silniejsze życie po 50. Razem Wspólne Centrum specjalizuje się również w edukacji pacjentów, które miały chirurgii ortopedycznej i potrzebujesz więcej informacji na temat procesu rehabilitacji lub chcą w celu zwiększenia ich ogólny poziom siły i klimatyzacji.

Artykuł dzięki: