Jakich terapeutow unikac

Jakich terapeutow unikac

To nigdy nie jest zabawne, gdy występują szkody i ból, ale kiedy to robi trzeba wiedzieć, jak znaleźć odpowiedni dla ciebie fizycznej terapeuta. Unikanie następujące błędy powinny zapewnić, aby zoptymalizować ci odzysku i doświadczenie:

1. Nie należy polegać na od dawna reputację

Wszyscy wiemy, ze szpitala lokalnego, lokalnej klinice satelitarną poważnej centrum rehabilitacji lub dużym lokalnej przychodni. Jeśli głównym obiektem jest wybitny w rehabilitacji pacjentów hospitalizowanych po zabiegu, to musi być znakomity dla ambulatoryjnego fizykoterapii, prawda? Niekoniecznie.

To ważne, by zrozumieć, jak spersonalizowane protetyk będzie be.The większy klinikę, tym bardziej prawdopodobne jest to, aby odbić między terapeutami całego leczenia. Choć nikt nie może zagwarantować, że klinika masz ten sam terapeuta 100% czasu, zakład powinien dążyć do tego, aby zapewnić ciągłość w całej swojej opiece. A im większy obiekt, tym bardziej prawdopodobne jest to, aby być traktowane jak liczby. Trzeba będzie poświęcony czas z terapeutą lub ona będzie traktować innych w tym samym czasie co ty? Będzie uchodzić do adiutanta po pierwszej wizycie?

Fizykoterapia jest bardzo osobista praktyczne dyscypliny medycznej i zasługują na traktowanie z osobistym kontakcie.

2. Nie ma potrzeby, aby zobaczyć, że terapeuta zalecaną przez lekarza

Ponieważ lekarze zobaczyć wyniki terapii, że ich pacjenci otrzymują, ich wprowadzenie powinno być uważane cenne. Ale lekarz nie jest zawieszony na którym otrzymują terapię. Co tak naprawdę chce to szybkie i całkowite wyleczenie. Należy zbadać dostępnych opcji, aby upewnić się, że pojawi się opieki, który jest odpowiedni dla Ciebie.

Zgodnie z prawem, lekarze nie mogą wymagać od pacjenta, aby zobaczyć żadnego konkretnego specjalisty.
Artykuł dzięki: