Terapia w grupach – czy jest lepsza

Terapia w grupach - czy jest lepsza

Można przypuszczać, że lubisz oglądać gimnastyków i Contortionists na scenie, jak starają się wygiąć swoje ciało w kierunku sytuacji bez wyjścia. Stajesz zdumiony za każdym razem są one w stanie podciągnąć swoje podudzi na tym samym poziomie jak ich głowami. Ale czy wiesz, że rzeczywiście można trenować, by stać się taki jak oni? Albo że przynajmniej można być całkiem w stanie zginać stawów kilka. Cóż, nie jesteś prawdopodobnie akrobata, ale to nie znaczy, że nie może być naprawdę elastyczny. W rzeczywistości, elastyczność jest coś, większość ludzi może osiągnąć w niektórych częściach ciała. Elastyczność właśnie różni się lub różni się w zależności od długości mięśni ludowej.

Z definicji, elastyczność odnosi się do zdolności do przemieszczania stawów i mięśni absolutnego zakresu. Jest faktycznie uznane za jeden z wielu składników fizycznej. Genetyka, elastyczność tkanki łącznej, ścięgna są czynniki, które mogą mieć wpływ własnego poziomu elastyczności, a także wiek i płeć.

Istnieją zasadniczo dwa sposoby określenia lub środka swoją elastyczność. Jeden zestaw metod należą do kategorii pośrednich środków zwiększających elastyczność. Metody te są zwykle testy, które analizują swoją zdolność do wykonywania ruchów, które wymagają elastyczności jak sit-and-niedostępnym i testu elastyczności pachwiny.

Sit-and-test Zasięg jest jedną z metod na podstawie pośrednich środków zwiększających elastyczność. Wykonywana jest przez siedzi na płaskiej powierzchni podłogi plecami o ścianę i nogi prosto przed sobą. Wtedy trzeba by zgiąć górną część ciała do przodu i starać się osiągnąć swoje palce palce. Elastyczność pachwiny test z drugiej strony wymaga się w pozycji siedzącej z ugiętymi kolanami na swoich stronach. Na podeszwach stóp powinny dotykać razem przed wami, w tym samym miejscu, co swoimi rękami w modlitwie.

Terapia w grupach - czy jest lepsza

Druga kategoria pomiaru elastyczności jest bezpośrednią miarą elastyczności. W ramach tej kategorii, główną metodą testowania lub pomiaru swoją elastyczność jest dzięki zastosowaniu goniometrze. Jest to narzędzie, które mierzy kąty utworzone, gdy stawy są zgięte. Chociaż jest to narzędzie, które trzeba wydać trochę pieniędzy na to zapewnia bardzo dobrą analizę i wycenę swojej elastyczności.

Wiedząc, jak zmierzyć elastyczność pomoże Ci określić, ile potrzebne jest do poprawy. To by wiązać się posiadanie odpowiedniego poziomu elastyczności, aby móc wykonywać swoje działania również.

Cześć. Jestem Rachel Berret, wielkim zwolennikiem widząc osteopatii dla swoich dolegliwości. Mam wielką osteopatii Melbourne, który pomaga mi przezwyciężyć własne bóle takie jak bóle pleców, bóle szyi i głowy.

Artykuł dzięki: