Czego uczymy sie w dziecinstwie

Czego uczymy sie w dziecinstwie

Utrzymanie właściwej higieny. Musisz upewnić się, że Twój higieny osobistej dobra. po oddawaniu moczu i usuwanie wnętrzności umyć dokładnie. Jednakże, należy unikać używania środków chemicznych robiąc to. Niektóre produkty higieniczne na rynku mogą podrażniać cewki moczowej i mogą prowadzić do ZUM. Jeśli trzeba skonsultować się z lekarzem na temat produktów, które trzeba wykorzystać , należy to zrobić.

Spróbuj naturalnych środków i profilaktyką. Istnieje kilka naturalnych sposobów, w jaki sposób można zapobiec infekcji dróg moczowych, zgodnie z badaniami. Na przykład, żurawina mówi się dobrze do zapobiegania infekcji dróg moczowych, jak to zawiera elementy, które zapobiega przywieraniu bakterii do ściany pęcherza moczowego. Dobrze jest też, aby zwiększyć spożycie witaminy C. Jeśli wziąć witaminę C, poziom kwasowości moczu staje się większa. Bakterie nie będzie w stanie żyć, bo nie podoba środowiskach kwaśnych.

Czego uczymy sie w dziecinstwie

Oto kilka sposobów, w jaki sposób można zapobiec infekcji dróg moczowych.

Cześć. Jestem Rachel Berret, jestem wielkim fanem zabiegów osteopatycznego. Mam wielką osteopatii w Inlign osteopatii, która pomoże mi przezwyciężyć własne bóle kiedy wybuchają.

Artykuł dzięki: