Jak zostac terapeuta

Jak zostac terapeuta Wolisz terapeutę ze stopniem licencjata i dwadzieścia lat doświadczenia, lub lekarza fizykoterapii z pięcioletnim doświadczeniem? Nie jest lepsza niż druga. Ale trzeba znaleźć lekarzowi, który jest odpowiedni dla Ciebie, więc pytaj!

Wreszcie zapytać terapeutę, co dodaną certyfikaty, które ma. Wszyscy terapeuci są bardziej ogólnym w ortopedii i można powiedzieć, że specjalizują się w konkretnych dziedzinach. Ale czy rzeczywiście twoja posiadać certyfikat w terapii ręki? W terapii sportowej? W leczeniu TMJ? itp.

5. Nigdy nie czekać zbyt długo na swojej pierwszej wizyty

Jak zostac terapeuta

Zbyt wiele obiektów terapii robią pacjenci czekać dwa, trzy lub nawet cztery tygodnie na ich pierwszych spotkań. Kiedy jesteś w bólu lub jesteś ograniczony przez obrażeń, wydaje się wiecznością. I takie opóźnienie może spowodować problem często się pogarszać. Placówka, która może Ci w ciągu pięciu dni roboczych, a najlepiej trzy, to obiekt z pracownikami, że opieka! Można by pomyśleć, że taki obiekt nie jest wystarczająco zajęty. Ale zrobiłeś swoją pracę domową i wiesz, że obiekt jest właśnie dla Ciebie. Najprawdopodobniej oznacza to, że pracownicy przekształciła harmonogram, aby dostać się w raczej prędzej niż później.

Twój powrót do zdrowia jest dla Ciebie ważne. Musi być również ważne dla terapeuty. Tak więc, należy unikać tych pięciu typowych błędów, informuje się i znaleźć terapeutę, który jest odpowiedni dla Ciebie.

Artykuł dzięki: