Wplyw dziecinstwa na nasza psychike

Wplyw dziecinstwa na nasza psychike

Istnieje wiele osób będzie do szpitali na badania kontrolne u których zdiagnozowano zakażenie dróg moczowych (UTI). To tylko pokazuje, jak ta choroba jest oczywiste. Jak można zapobiec tego warunku z rujnuje swoje codzienne czynności? Oto kilka rzeczy, które możesz zrobić.

Pij wodę. Woda pitna jest najlepszy sposób na pozbycie się infekcji dróg moczowych. Woda pomaga w wypłukując toksyny w organizmie, które są brudząc się z układu wydalniczego. Jest bardzo ważne, aby pić wodę, nie tylko żadnych płynów. Soki i herbata nie będzie bardzo pomocne, ponieważ zawierają dodatki i inne rzeczy, które mogą przebywać w krwiobiegu. Przyzwyczajaj się pić co najmniej 8 szklanek wody każdego dnia.

Wplyw dziecinstwa na nasza psychike

Nie powstrzymywać moczu. Gdy twoje ciało mówi ci oddawania moczu, należy to zrobić. Jedynym usprawiedliwieniem masz jest, gdy jesteś w drodze. Jednakże, jeśli jesteś po prostu oddanie go, bo robisz pracę, to nie jest dobry zwyczaj. Jeśli trzymać się swoją oddawanie moczu, bakterie będą miały więcej czasu na pobyt w drogach moczowych i tworzenia szkód.

Wplyw dziecinstwa na nasza psychike

Weź prysznic. Zanim zastosuje się łaźnie, trzeba upewnić się, że bierzesz pierwszy prysznic. Pozwoli to, aby usunąć wszelkie bakterie w organizmie, które mogą mieszać się z kąpielą. Jeśli przejdziesz bezpośrednio do kąpieli bez czyszczenia i spłukiwania ciała, bakterie mogą przebywać w wodzie, gdzie będzie moczenia. Ta sytuacja będzie się zwiększać ryzyko wystąpienia bakterii podaj swój cewkę moczową.

Noś bawełniane majtki. Bawełna jest dobrym materiałem do bielizny, ponieważ wchłania wilgoć i pozwala na ucieczkę wilgoci z powierzchni skóry. Jest to bardzo ważne, ponieważ bakterie kochają miejscach wilgotnych. Bielizna, które nie są wykonane z bawełny maju pułapkę wilgoć i pozwalają bakterie rosną i mnożą.
Artykuł dzięki: